Międzywojewódzki Cech Kominiarzy

Aktualności

Regulamin

KominiarskiCech

Regulamin konkursu: „Na Najlepszego Sołtysa oraz Przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla - promującego dbałość o bezpieczne użytkowanie przewodów kominowych, oraz urządzeń grzewczych”. został przełożony na jesień 2020 r !!!

III Ogólnopolska Konferencja Kominiarska w Rybniku

KominiarskiCech

III Ogólnopolska Konferencja Kominiarska w Rybniku

2019.09.27

Straż Pożarna i Kominiarze ratunkiem na trudne czasy „Ochrona powietrza i zdrowia w dobie zmian przepisów i oczekiwań” to tytuł III Ogólnopolskiej Konferencji Kominiarskiej zorganizowanej przez Korporację Mistrzów Kominiarskich województwa śląskiego i Komendę Wojewódzką PSP w Katowicach, która odbywała się w dniach od 26 do 27 września 2019 roku w Rybniku.

Czytaj więcej...

Nawiewniki okienne !

KominiarskiCech

Nawiewniki okienne – czy warto je zamontować i jaki ich rodzaj wybrać?

Nawiewniki okienne mogą okazać się przydatne w pomieszczeniach, w których pojawiają się problemy z wentylacją. W jakich sytuacjach warto rozważyć ich zakup i jakie ich typy są dostępne na rynku?

Czytaj więcej...

Utworzenie Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy

Super User

W dniu 30.09.2019 roku w Hotelu "Tarnowia" w Tarnowie został utworzony Miedzywójewódzki Cech Kominiarzy. Akces przystąpienia do Miedzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy zgłoszono z województwa: Małopolskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego, Mazowieckiego, Łódzkiego, Dolnośląskiego i Śląskiego

Czytaj więcej...