Międzywojewódzki Cech Kominiarzy

KOMINIARZE MCK na spotkaniu w GUNB

Super User

W dniu 24 listopada 2021r delegacja Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy w składzie Wiesław Zabawa - prezes i Marek Biedroń – wiceprezes spotkała się z Panią Minister p.o. Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego Dorotą Cabańską oraz dyrektorem generalnym GUNB Panem Michałem Widelskim w sprawie akcji społecznej „ Sadza Płonie . Czad Zabija . ŻYJ ” przekazując najważniejsze informacje o prowadzonej akcji i sposobach jej realizacji .

W trakcie spotkania które przebiegało w bardzo serdecznej atmosferze przekazano Pani Minister kalendarze naszej organizacji na rok 2022 .

Na prośbę Pani Minister D. Cabańskiej przedyskutowano problemy ze składaniem deklaracji dotyczących inwentaryzacji źródeł ciepła przez właścicieli budynków jednorodzinnych oraz spalania w piecach niedozwolonych substancji. Prosi się wszystkich kominiarzy wykonujących usługi w budynkach jednorodzinnych o przypominanie ich właścicielom o konieczności wypełnienia tych deklaracji i składania ich w Urzędach Gminy lub bezpośrednio na stronie Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków ( CEEB )

Na zakończenie spotkania złożono sobie serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

GUNB1

GUNB2

GUNB3

Kategoria: